Firma STOLTEAM  jest firmą, która od  momentu powstania  skupia się na kompleksowej obsłudze klienta, oferując projekt, doradztwo techniczne, produkcję, montaż i serwis ogrodów zimowych, okien, drzwi i innych wyrobów z drewna. więcej o firmie Stolteam

Ogrody zimowe firmy STOLTEAM  to inwestycja na lata, która podnosi komfort życia, daje zadowolenie i prestiż. Każda nowa konstrukcja ogrodu zimowego jest dla nas dziełem sztuki, dlatego jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner.

Wintergarten aus Polen

KONTAKT »

tel. 95 781 01 16
tel. kom. 602 105 733

formularz kontakowy

Okna drewniane - Okna

Proponowane przez firmę STOLTEAM okna drewniane wykonane są w standardzie DJ-68, DJ-78 i DJ-88 o profilu Softline. Dzięki łagodnym, zaokrąglonym krawędziom, które umożliwiają bardziej równomierne pokrycie drewna powłoką zabezpieczającą i lakierem, profil tego typu okien jest o 40% trwalszy, a dodatkowo zyskuje niepowtarzalny i charakterystyczny wygląd przy zachowaniu dotychczasowej ceny.

Podstawowy profil drewna 68x80mm, drewno klejone trójwarstwowo: sosna łączona, sosna selekcjonowana, Red Meranti, Dąb, Modrzew, Eukaliptus, Majau, Palapi, Matoa, itp..

Malowanie akrylowymi farbami wodorozcieńczalnymi firmy Sigma , okucia obwiedniowe Roto NT lub Siegenia, odpowiadające wymogom klasy WK0 - w standardzie: podnośnik skrzydła, zaczep antywłamaniowy, rozszczelnienie, blokada klamki, klamki okienne Hoppe lub Roto, termookapnik Gutmann,  uszczelka pojedyncza, szyby jednokomorowe 4/16Ar/4 Ug=1,0 W/m²K. Profil 68 w pakiecie trójszybowym - to ciepłe okna, które cechują się doskonałą izolacyjnością termiczną. Solidna konstrukcja z trójszybowym, niskoemisyjnym zestawem Ug=0,5W/m²K, gwarantuje pełną funkcjonalność, trwałość i estetykę.

Współczynnik przenikalności cieplnej dla całego okna wynosi jedyne Uw=0,9 W/m²K.

Okna ENERGO-STOL DJ-88 to innowacyjny system okien energooszczędnych. Drewniany profil 88x80mm klejony z czterech warstw drewna zapewnia trwałą i stabilną konstrukcję. Pięciowarstwowy system lakierniczy Sigma umożliwia dopasowanie do charakteru wnętrza i umeblowania. Zastosowany  niskoemisyjny pakiet szklany z argonem, który wypełnia przestrzenie międzyszybowe i podwyższa izolacyjność termiczną. Budowa szyby to 4/16Ar/4/16Ar/4 o Ug=0,6 W/m²K z ciepłą ramką SGG SWISSSPACER©, która eliminuje całkowicie zjawisko mostka termicznego występującego na krawędziach szyb zespolonych oraz podwyższa wartość izolacyjności cieplnej do 10 procent.

Współczynnik Uw dla całego okna wynosi poniżej 0,8 W/m²K.

Ponadto zastosowano zewnętrzne aluminiowe okapniki malowane proszkowo lub anodowane charakteryzujące się eleganckim wyglądem i zabezpieczające najbardziej narażoną na czynniki atmosferyczne cześć okna podwyższające jednocześnie jego trwałość. Dodatkowo zestaw 2 uszczelek z trwałego elastycznego tworzywa podwyższa szczelność okna.

Energooszczędne okna drewniane ENERGO-STOL DJ-88 – to produkt będący nie tylko doskonałym wyborem dla osób, które chcą mieć naturalnie drewniane, energooszczędne okna ale również produkt, który podkreśli klimat każdego wnętrza. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym zapewni wygodę, doskonały design i znakomite parametry użytkowe.

Dane adresowe

STOLTEAM
ul. Królowej Jadwigi 1
74-400 Dębno
zachodniopomorskie, Polska

Kontakt z nami

95 781 01 16
602 105 733

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.stolteam.com - Ogrody zimowe 2023
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin