Firma STOLTEAM  jest firmą, która od  momentu powstania  skupia się na kompleksowej obsłudze klienta, oferując projekt, doradztwo techniczne, produkcję, montaż i serwis ogrodów zimowych, okien, drzwi i innych wyrobów z drewna. więcej o firmie Stolteam

Ogrody zimowe firmy STOLTEAM  to inwestycja na lata, która podnosi komfort życia, daje zadowolenie i prestiż. Każda nowa konstrukcja ogrodu zimowego jest dla nas dziełem sztuki, dlatego jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner.

Wintergarten aus Polen

KONTAKT »

tel. 95 781 01 16
tel. kom. 602 105 733

formularz kontakowy

Ogrody zimowe

Ogród zimowy, to nie tylko atrakcyjny sposób na powiększenie budynku, ale również salon zieleni podwyższający standard i jakość naszego życia, stwarzający wrażenie bezpośredniego związku z naturą i krajobrazem.

Ogród zimowy jest architektoniczną formą umożliwiającą spotkanie się trzech ważnych czynników: ludzi, którzy je budują i użytkują, roślin,  które w nim rosną, i światła słonecznego, bez którego rośliny i ludzie nie mogą żyć.

Drewniane ogrody zimowe tworzą dodatkową przestrzeń mieszkalną i zapewniają dobre samopoczucie i relaks przez cały rok oraz bezpośredni kontakt z naturą i krajobrazem, nadając naszemu życiu nową jakość. Poprzez swój niepowtarzalny klimat, ogród zimowy staje się szybko najważniejszym pomieszczeniem domowników, umożliwiającym delektowanie się przestrzenią, światłem i ewentualną zielenią.

Konstrukcje produkowanych przez nas ogrodów zimowych opierają się na szkielecie wykonanym z drewna klejonego z certyfikatem wytrzymałości, przy zastosowaniu najlepszych materiałów uszczelniających i szyb niskoemisyjnych i bezpiecznych. Każdą konstrukcję ogrodu zimowego można w  harmonijny sposób dopasować do architektury budynku, zarówno nowego jak i modernizowanego.

Poza wieloma swoimi zaletami, ogród zimowy jest inwestycją podnoszącą  prestiż i zwiększającą wartość nieruchomości.

Długoletnia współpraca i doświadczenie w pracy z wiodącymi przedstawicielami branży drzewnej pozwala nam na stosowanie najnowszych rozwiązań technologicznych jak i architektonicznych.

Proponujemy Państwu drewniane ogrody zimowe wykonane na sprawdzonych systemach i wysokiej jakości materiałach. Jesteśmy w stanie wykonać najbardziej skomplikowane konstrukcje. Zapewniamy wieloletnią gwarancję.

Dla naszej firmy najważniejsze jest zadowolenie i satysfakcja klienta, co możemy potwierdzić referencjami naszych usług w całym kraju jak i zagranicą.

Dane adresowe

STOLTEAM
ul. Królowej Jadwigi 1
74-400 Dębno
zachodniopomorskie, Polska

Kontakt z nami

95 781 01 16
602 105 733

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.stolteam.com - Ogrody zimowe 2023
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin