Firma STOLTEAM  jest firmą, która od  momentu powstania  skupia się na kompleksowej obsłudze klienta, oferując projekt, doradztwo techniczne, produkcję, montaż i serwis ogrodów zimowych, okien, drzwi i innych wyrobów z drewna. więcej o firmie Stolteam

Ogrody zimowe firmy STOLTEAM  to inwestycja na lata, która podnosi komfort życia, daje zadowolenie i prestiż. Każda nowa konstrukcja ogrodu zimowego jest dla nas dziełem sztuki, dlatego jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner.

Wintergarten aus Polen

KONTAKT »

tel. 95 781 01 16
tel. kom. 602 105 733

formularz kontakowy

Ogrody zimowe - projekty

WIELKOPOLSKIE | 2015-03-28

Ogród zimowy - Zaniemyśl

Ogród zimowy, będący powiększeniem salonu. Powierzchnia ogrodu ponad 35m². Na wszystkich ścianach ogrodu zimowego drzwi przesuwne HS z moskitierami. W górnej części ściany frontowej dwa okna uchylne elektrycznie, również wyposażone w moskitiery.

Dach pokryty dachówką ceramiczną z dwoma naświetlami w części łączącej ogród z budynkiem. W naświetlach szyby dwukomorowe bezpieczne VSG, od wewnątrz szyba P2. W ogrodzie zamontowano rolety typu Refleskol, a na dachu ogrodu rolety dachowe Veranda. Dach ogrodu od wewnątrz wykończony podbitką świerkową. W ścianie pomiędzy salonem a ogrodem drzwi przesuwne, z jednym skrzydłem przesuwnym, bez elementu stałego - indywidualne rozwiązanie konstrukcyjne.

Cała ściana od strony ogrodu wykończona drewnem i sklejką meranti.
Wszystko pomalowane farbami lazurowymi Gori.

WIĘCEJ ZDJĘĆ »

Ogrody zimowe

Okna, Okna aluminiowe, Okna drewniane

Drzwi

Rolety

Dane adresowe

STOLTEAM
ul. Królowej Jadwigi 1
74-400 Dębno
zachodniopomorskie, Polska

Kontakt z nami

95 781 01 16
602 105 733

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.stolteam.com - Ogrody zimowe 2023
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin