Firma STOLTEAM  jest firmą, która od  momentu powstania  skupia się na kompleksowej obsłudze klienta, oferując projekt, doradztwo techniczne, produkcję, montaż i serwis ogrodów zimowych, okien, drzwi i innych wyrobów z drewna. więcej o firmie Stolteam

Ogrody zimowe firmy STOLTEAM  to inwestycja na lata, która podnosi komfort życia, daje zadowolenie i prestiż. Każda nowa konstrukcja ogrodu zimowego jest dla nas dziełem sztuki, dlatego jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner.

Wintergarten aus Polen

KONTAKT »

tel. 95 781 01 16
tel. kom. 602 105 733

formularz kontakowy

Ogrody zimowe - projekty

ZACHODNIOPOMORSKIE | 2015-03-28

Ogród zimowy - Pobłocie Wielkie

Ogród zimowy o powierzchni 25m² i przeszklonym zadaszeniem o powierzchni 60m². Całość z elementami ozdobnymi, nawiązującymi do stylu budynku. Rynna w ozdobnej zabudowie drewnianej. Konstrukcja ogrodu wykonana z drewna świerkowego, ściany, stanowiące wypełnienie wykonane z drewna meranti. Całość wykończona kryjącymi farbami Gori.

Na ścianie frontowej drzwi przesuwne HS, w ścianach bocznych okna sterowane elektrycznie, dodatkowo pomiędzy ogrodem a przylegającymi pomieszczeniami budynku drzwi dwuskrzydłowe.

Dach ogrodu pokryty szkłem bezpiecznym w klasie P2, przeciwsłonecznym Cool - Lite, do uszczelnienia dachu wykorzystano system aluminiowy Lara firmy Gutmann.

Zarówno w ścianach jak i na dachu szyby dwukomorowe o Ug=0,6 W/m²*K.

WIĘCEJ ZDJĘĆ »

Ogrody zimowe

Okna, Okna aluminiowe, Okna drewniane

Drzwi

Rolety

Dane adresowe

STOLTEAM
ul. Królowej Jadwigi 1
74-400 Dębno
zachodniopomorskie, Polska

Kontakt z nami

95 781 01 16
602 105 733

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.stolteam.com - Ogrody zimowe 2023
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin