Firma STOLTEAM  jest firmą, która od  momentu powstania  skupia się na kompleksowej obsłudze klienta, oferując projekt, doradztwo techniczne, produkcję, montaż i serwis ogrodów zimowych, okien, drzwi i innych wyrobów z drewna. więcej o firmie Stolteam

Ogrody zimowe firmy STOLTEAM  to inwestycja na lata, która podnosi komfort życia, daje zadowolenie i prestiż. Każda nowa konstrukcja ogrodu zimowego jest dla nas dziełem sztuki, dlatego jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner.

Wintergarten aus Polen

KONTAKT »

tel. 95 781 01 16
tel. kom. 602 105 733

formularz kontakowy

Ogrody zimowe - projekty

DOLNOśLąSKIE | 2015-03-28

Ogród zimowy - Legnica

Ogród zimowy na I piętrze, stanowiący zabudowę górnego tarasu. Zastosowany system przesuwny umożliwia otwarcie całego połączenia narożnego ścian ogrodu. Wszystkie ściany z drzwiami przesuwnymi HS Portal. Na ścianie frontowej i w ścianach bocznych w sumie cztery okna sterowne elektrycznie. Elementy konstrukcyjne wykonane z drewna świerkowego BSH z certyfikatem wytrzymałości. Ściany wykonane drewna meranti w technologii DJ-78. Na dachu i w ścianach szyby dwukomorowe VSG i P2.

Na wszystkich elementach otwieranych zamontowano moskitiery. Jedna ze ścian ogrodu wypełniona szkłem Antelio brąz. Ogród zimowy został pomalowany farbami lazurowymi Gori w odcieniu oranżu, nawiązującym do istniejącej stolarki otworowej.

Całkowita powierzchnia ogrodu 25m².

WIĘCEJ ZDJĘĆ »

Ogrody zimowe

Okna, Okna aluminiowe, Okna drewniane

Drzwi

Rolety

Dane adresowe

STOLTEAM
ul. Królowej Jadwigi 1
74-400 Dębno
zachodniopomorskie, Polska

Kontakt z nami

95 781 01 16
602 105 733

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.stolteam.com - Ogrody zimowe 2023
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin