Firma STOLTEAM  jest firmą, która od  momentu powstania  skupia się na kompleksowej obsłudze klienta, oferując projekt, doradztwo techniczne, produkcję, montaż i serwis ogrodów zimowych, okien, drzwi i innych wyrobów z drewna. więcej o firmie Stolteam

Ogrody zimowe firmy STOLTEAM  to inwestycja na lata, która podnosi komfort życia, daje zadowolenie i prestiż. Każda nowa konstrukcja ogrodu zimowego jest dla nas dziełem sztuki, dlatego jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner.

Wintergarten aus Polen

KONTAKT »

tel. 95 781 01 16
tel. kom. 602 105 733

formularz kontakowy

Ogrody zimowe - projekty

BELGIA | 2015-03-28

Ogród zimowy - Bruksela

Ogród zimowy o powierzchni ponad 30m² z przedłużeniem szklanego dachu. Wszystko wykonane w technologii drewniano - aluminiowej. Zewnętrzną okładzinę aluminiową ścian stanowią proflie systemowe Mira Gutmann, natomiast na dachu zastosowano system Lara Classic firmy Gutmann.

Ściana frontowa z szerokimi drzwiami przesuwnymi w systemie niskoprogowym, ściana boczna z drzwiami uchylno - przesuwnymi. Na pozostałych ścianach drzwi zewnętrzne i okno uchylne elektrycznie. Wewnątrz ogrodu zimowego rolety wewnętrzne Solarmatic. Na dachu ogrodu trzy rolety dachowe Veranda. Zarówno konstrukcja ogrodu jak  ściany wykonano z klejonego drewna meranti, ściany o profilu 78mm. W ścianach i na dachu szyby dwukomorowe o Ug=,6 W/m²*K.

Do wykończenia od wewnątrz użyto powłoki lakiernicze lazurowe Gori, profile aluminiowe pomalowane proszkowo w tonacji ciemnego brązu.

WIĘCEJ ZDJĘĆ »

Ogrody zimowe

Okna, Okna aluminiowe, Okna drewniane

Drzwi

Rolety

Dane adresowe

STOLTEAM
ul. Królowej Jadwigi 1
74-400 Dębno
zachodniopomorskie, Polska

Kontakt z nami

95 781 01 16
602 105 733

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.stolteam.com - Ogrody zimowe 2023
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin