Firma STOLTEAM  jest firmą, która od  momentu powstania  skupia się na kompleksowej obsłudze klienta, oferując projekt, doradztwo techniczne, produkcję, montaż i serwis ogrodów zimowych, okien, drzwi i innych wyrobów z drewna. więcej o firmie Stolteam

Ogrody zimowe firmy STOLTEAM  to inwestycja na lata, która podnosi komfort życia, daje zadowolenie i prestiż. Każda nowa konstrukcja ogrodu zimowego jest dla nas dziełem sztuki, dlatego jesteśmy postrzegani jako wiarygodny, solidny i kreatywny partner.

Wintergarten aus Polen

KONTAKT »

tel. 95 781 01 16
tel. kom. 602 105 733

formularz kontakowy

Ogrody zimowe - projekty

NIEMCY | 2015-03-28

Ogród zimowy - Berlin

Ogród zimowy stylizowany na "wiktoriański", z elementami ozdobnymi. Na kalenicy grzebień ozdobny aluminiowy. Dolny pas ścian ogrodu wypełniony płycinami. Dach i ściany przeszklone szkłem termoizolacyjnym dwukomorowym o współczynniki przenikania ciepła Ug=0,6 W/m²*K. Dodatkowo na dachu szyby przeciwsłoneczne. W ścianach szczytowych dwa okna uchylane siłownikami elektrycznymi. Na ścianach bocznych i na ścianie frontowej okna i drzwi balkonowe uchylno-rozwierne.  Do uszczelnienia dachu wykorzystano system aluminiowy Lara firmy Gutmann. Wewnątrz ogrodu wykonano zabudowę drewnianą, będącą od strony zewnętrznej rynną do odprowadzenia wód opadowych.

Całość wykonana z drewna klejonego meranti,  pomalowana w systemie duo-kolor, wewnątrz biały, na zewnątrz ciemna zieleń.

Powierzchnia użytkowa ogrodu zimowego 22m².

WIĘCEJ ZDJĘĆ »

Ogrody zimowe

Okna, Okna aluminiowe, Okna drewniane

Drzwi

Rolety

Dane adresowe

STOLTEAM
ul. Królowej Jadwigi 1
74-400 Dębno
zachodniopomorskie, Polska

Kontakt z nami

95 781 01 16
602 105 733

Wszelkie prawa zastrzeżone Copyright © www.stolteam.com - Ogrody zimowe 2023
Projekt i wykonanie: www.artgo.pl - strony internetowe Szczecin